Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak :)

Szukaj

Świeca sojowa zapachowa Foonka LATO

72.00 zł

Wysyłka: 5 dni

Świeca sojowa zapachowa Foonka LATO, już samą nazwą przywołuje okres wakacji. Po zapaleniu jej, w powietrzu będzie unosić się zapach schnącej w słońcu trawy, połączonej z delikatną nutą kwiatów polnych. Świeca posiadają naturalny, niebarwiony, bawełniano - lniany knot. Świeca pali się równomiernie, dając przy tym delikatne, jasne Światło. Świeca wykonana jest ręcznie z dbałością o najwyższą jakością produktu. Wosk jest biodegradowalny, pochodzi z roślin niemodyfikowanych genetycznie. Nietoksyczny oraz wolny od herbicydów i pestycydów. Świeca sojowa w przeciwieństwie do świecy z parafiny, wytwarza 90% mniej sadzy, jest przyjazna środowisku i bezpieczna dla zdrowia. Czas spalania świecy jest wydajniejszy. Świeca jest w zamknięta w szklanym opakowaniu. 

Świece sojowe są o 50% wydajniejsze od parafinowych. Wynika to z faktu, że temperatura topnienia wosku jest niższa, co przekłada się na dłuższy czas palenia. Łatwo można pozbyć się plam po wosku, wystarczy użyć ciepłej wody oraz mydła. 

Sposób użycia: 

Aby w pełni poczuć zapach świecy, należy palić ją minimum godzinę. Należy pamiętać, aby jednorazowo palić świecę nie dłużej niż 3 godziny. Przed kolejnym zapaleniem świecy należy przyciąć knot o 5 mm. Czas palenia: do 25 godzin. 

Materiał: Wosk sojowy, olejek zapachowy.

Wymiary: Pojemność: 120 ml. 

SKU: foo-swieca-lato

Nasza najnowsza kolekcja