Najprawdopodobniej najlepsze pomysły...

Szukaj

Pojedynczy komplet pościeli Mumla Strelicje 140/200 + 50/60 cm

239.00 zł

Wysyłka: 3 dni

Strelicja Królewska, to gatunek dużej ozdobnej rośliny, ubarwienie jej kwiatów przypomina ubarwienie ptaków rajskich, stąd jej angielska nazwa Bird of Paradise. To mówi samo za się!;)
Idealnie pasująca do każdego wnętrza! Pościel spełnienia normy Oeko - Tex, co gwarantuje brak podrażnień nawet wśród dzieci i alergików. Komplet zapakowany w eleganckie pudełko. Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce, polecany na prezent.

Pielęgnacja:

Pościel można prać ręcznie lub w pralce. Nie jest zalecane pranie chemiczne i wybielanie. Zalecamy pranie w temp. 40 stopni Celcjusza, pozwoli ona skutecznie usunąć zabrudzenia, jednocześnie pozostawi kolory w nienaruszonym stanie przez długi czas. Można prasować. Ze względu na delikatny splot tkaniny nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej, testy laboratoryjne wykazały, że najlepsze dla naszych produktów jest suszenie na płasko. Przed praniem pościeli najlepiej wywrócić ją na lewą stronę i zapiąć suwak, nadruki nie będą miały kontaktu z innymi tekstyliami i dłużej zachowają swój urok.


W skład zestawu wchodzi: 1 poszewka na kołdrę 140/200 cm + poszewka na poduszkę 50/60 cm.

Materiały: 100% bawełna o gramaturze 120g/m2.

SKU: poj-mumla-strelicje-200-60

Nasza najnowsza kolekcja