Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak :)

Szukaj

Kołdra dziecięca My Alpaca baby 110 x 125 cm

850.00 zł

Wysyłka: 14 dni

Odpowiednio dopasowana kołdra dla dzieciaczka zapewni mu wygodę, która przełoży się na wysoką jakość snu. Wyspane dziecko, gotowe do nowych wyzwań, to czysta radość. 

Kołdra My Alpaca baby jest ręcznie pikowana. Kołdra równomiernie rozkłada ciepło, dzięki specjalnemu szyciu. Wypełnienie nie przemieszcza się, na przeszyciach nie powstają zimne punkty. Wypełniona w 100% alpakowym włóknem o unikalnych właściwościach hipoalergicznych, co nie pozwala na rozwój roztoczy. Marka My Alpaca rekomendowana jest przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Naturalne włókno alpaki jest jedwabiście miękkie, puszyste i niezwykle lekkie. Oddycha i odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu podnosi jakość snu. Kołdra wykończona jest ekskluzywną satyną bawełnianą, obszyta lamówką z wzorem MyAlpaca.

Produkt wykonywany jest na zamówienie, prosimy o wybór rozmiaru lub w przypadku innego wymiaru o kontakt pod adresem info@strefaprezentu.pl

Wypełnienie: 100% czyste włókno alpaki.

Poszycie: 100% naturalna satyna bawełniana.

Całoroczna:

Zawierająca 400 g włókna alpaki na m2, która jak nazwa wskazuje w warunkach klimatycznych może być używana przez cały rok. Kluczowe jest, aby pamiętać, iż odczuwanie ciepła i zimna dla każdego człowieka jest indywidualne.

Letnia:

Zawiera 200 g włókna alpaki na m2, polecana w okresie wiosenno - letnim lub dla osób, które silnie odczuwają gorąco i chcą uniknąć przegrzewania się.

Zimowa:

Zawierają 600 g włókna alpaki na m2. Szczególnie polecana dla tzw. "zmarzluchów", dla osób cierpiących na złe krążenie.

SKU: kol-niebieska-zimowa-600gm2

Nasza najnowsza kolekcja